cheap christian louboutin , christian louboutin sale, Cheap Michael Kors, Michael Kors Australia, cheap Michael Kors, cheap north face, cheap north face jacket, cheap moncler, moncler uk outlet, cheap moncler, moncler uk outlet, cheap moncler jackets, ralph lauren sale';
Dlaczego ludzie zdradzają | Po zdradzie

Zdrada? Potrzebujesz porozmawiać?

Dlaczego ludzie zdradzają

Powodów, niestety, jest  mnóstwo. Jeżeli jedyną przyczyną może być po prostu nadarzająca się okazja, to równie dobrze można powiedzieć, że nawet powód nie jest konieczny.

Oto najpowszechniejsze motywy:
chęć potwierdzenia swojej atrakcyjności – udowodnienie sobie, że jest się wystarczająco kobiecą lub męskim, że ciągle możemy się podobać, że wszystko jest z nami ok, chęć wcielenia w życie swoich fantazji seksualnych, których partner czy partnerka nie chce realizować, albo których specyfika wyklucza udział osoby, z którą się jest, brak innych doświadczeń seksualnych niż te z obecnym partnerem – chęć sprawdzenia, jak to by mogło być inaczej, brak oparcia emocjonalnego w związku i poszukiwanie na zewnątrz ciepła, wsparcia, zrozumienia, niezadowolenie z obecnego związku, brak satysfakcji z relacji, poszukiwanie odpowiedzi na pytania: czy może być lepiej? co jest nie tak w moim związku? czy to jest TO? zemsta na partnerze/partnerce, chęć ukarania, zrobienia na złość, upokorzenia – za krzywdy bardziej lub mniej określone, chęć zwrócenia uwagi partnera, chęć uwiarygodnienia fałszywych oskarżeń partnera o zdradę – gdy nasz związek przebiega w atmosferze przesadzonej zazdrości czy bezpodstawnych oskarżeń,
bo tak się robi – ludzie zdradzają się w znajomych małżeństwach czy relacjach, więc może jest w tym coś fajnego? A może tak wypada?

Czemu Ty zdradziłeś? Z jakich powodów dopuściłaś się zdrady?
Pewnie można by te powody mnożyć, tylko po co?

Jeśli jesteś osobą zdradzaną, to znajomość przyczyn, dla których do tego doszło niewątpliwie ma dla Ciebie znaczenie. Nie ma sensu się domyślać, bo prawdziwą przyczynę zna (miejmy nadzieję), ten, kto się zdrady dopuścił. A czy da się tę informację uzyskać? Często tak, zwłaszcza jeżeli dacie radę przeprowadzić sensowną rozmowę. Nie mniej trzeba być wyczulonym na próby wybielania się zdradzającego poprzez kierowane wobec ciebie oskarżenia typu: „Bo ty się mną nie interesujesz!” Czasem trudno rozróżnić, co jest prawdziwym wytłumaczeniem, a co tylko obroną poprzez atak.

Jeśli to Ty zdradzasz, to niewątpliwie warto, abyś rozumiał, rozumiała swoje motywacje. Dla rozumienia siebie i dla zmiany, jeżeli jej chcesz.

Są takie przyczyny zdrady, których ujawnienie i zrozumienie – przy obopólnej chęci utrzymania związku – daje szansę na zmianę relacji na bardziej satysfakcjonującą. Czyli innymi słowy, na zgliszczach wypalonych zdradą można zbudować coś lepszego. Na przykład, jeśli do zdrady doprowadziła frustracja związana z brakiem ciepła, zrozumienia, z oddaleniem się od siebie w imię obowiązków czy innych „ważnych rzeczy”, to wywołany zdradą kryzys może doprowadzić do pogłębienia relacji.
Może, ale nie mus
i. Więc jeżeli komuś wpadnie do głowy, że zdrada będzie lekarstwem, to radzę uważać, bo przy tej kuracji istnieje duże ryzyko pomyłki. Są naprawdę konstruktywniejsze metody na poprawę relacji w związku.

Zapraszamy do nas!
Pomożemy Ci w odnalezieniu sposobów, jak budować dobry związek!
Zadzwoń i umów się na spotkanie!
Możesz też skorzystać z porady mailowej lub konsultacji na Skype.

One Response to Dlaczego ludzie zdradzają

  1. de javue pisze:

    Jesteśmy małżeństwem 6 lat mamy wspaniałą córkę lat 5 historia zdrad mojej żony jest pewnego rodzaju schematem.Jestem 32 letnim szczęśliwym tatusiem mężem już mniej a to z racji iż moja żona mnie całkowicie zdominowała,prawda jest taka że pozwoliłem na to.Jestem człowiekiem dla którego rodzina to najwazniejsza instytucja na świecie.Zaufanie to podstawa każdego zwiazku ,teraz juz wiem że nie jest to do końca prawdą.Jestem człowiekiem dla którego zdrada to niewybaczalny grzech,a co za tym idzie koniec bezgranicznej miłości,związek staje sie upośledzony.Człowiek dopiero zaczyna zauważać jak silny potrafi być usiłując wybaczyć,zrozumieć,w ogóle mozna zrozumieć zdradę? Żona okłamywała mnie bardzo długo planowała odejść nawet,tylko nie potrfiła poukładać tego wszystkiego w jedną całość.Kocham córkę bezgranicznie zona była moim natchnieniem,Córkę kocham nadal zona stała sie obcym człowiekiem ! Jak żyć nie tracąc poczucia własnej wartości ? Zostałem bo nie zniósłbym rozlaki z córką! Żona dalej będzie kłamać znam ją

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>